Aktualności

Poznań Motor Show 2019

Symulator Rajdowy na targi motoryzacyjne

Symulator Rajdowy na Poznań Motor Show.

W ciągu 4 dni z symulatora rajdowego skorzystało prawie 1000 osób!!! Maciej Wisławski, Kickster ZnaFca, Grupa “Rajdowy Felix” między innymi ci Panowie pojawili się na stoisku ProfiAuto podczas Poznań Motor Show!

Wyposażyliśmy stoisko na targach motoryzacyjnych w najnowszą technologię jaką jest nasz symulator rajdowy 9D, zorganizowaliśmy zawody dla odwiedzających targi. Jako jedyni na targach udostępniliśmy również tablicę wyników z pomiarem czasu, wyświetlaną stratą do 1 miejsca oraz stratą do poprzedniego miejsca. Każdy kto przyszedł i spróbował jazdy na symulatorze rajdowym doświadczył czegoś niesamowitego, naprawdę poruszającego. Przynajmniej na chwilę mógł poczuć się jak kierowca rajdowy.

Nasze motto niezmiennie brzmi “Pracujemy dla najlepszych, a to zobowiązuje” ‼️ W 3 dzień imprezy postanowiliśmy podnieść poprzeczkę. Bezdroża USA, deszcz, błoto Mitsubishi Lancer Evo VI. To była prawdziwa okazja do spróbowania swoich sił na symulatorze rajdowym i porównania się z innymi uczestnikami imprezy. Każdy z nich chciał  znaleźć się na “tablicy chwały” droga do tego była bardzo prosta, wystarczyło tylko i aż przejechać odcinek specjalny na naszym symulatorze rajdowym 9D, uzyskać dobry czas.

Łączymy pasję do motoryzacji z doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju imprez. Współpracujemy z największymi markami motoryzacyjnymi. Symulator rajdowy jest gwarancją świetnej zabawy dla wszystkich miłośników motoryzacji. Uwzględniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Nasze nowoczesne atrakcje  zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne i niezwykle ciekawy symulator jazdy samochodem rajdowym jest idealną atrakcją na imprezy motoryzacyjne.

Kolejny raz w opinii kierowców rajdowych, dziennikarzy, wystawców, ekspertów oraz odwiedzających targi motoryzacyjne nasz symulator rajdowy został ponownie uznany za najlepszy symulator targów Poznań Motor Show!

Serdecznie wszystkim dziękujemy za wspaniałe emocje, prawdziwą rywalizację podczas wyścigów na stoisku ProfiAuto. Byliście wspaniali! Gratulujemy najlepszym!