Targi Motoryzacyjne

Targi Motoryzacyjne – Warszawa

Targi Motoryzacyjne odbyły się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Kolejka klientów do stoiska na targach motoryzacyjnych? Tak! Z nami to możliwe!

Wyposażyliśmy stanowisko na targach motoryzacyjnych w atrakcję  jaką był symulator rajdowy 4D  i zorganizowaliśmy zawody odwiedzających stoisko na targach motoryzacyjnych. Była to niewątpliwie najlepsza atrakcja dla odwiedzających targi.

Gwarantujemy, że każdy przyjdzie doświadczyć czegoś niesamowitego, naprawdę poruszającego. I tak też było tym razem, każdy uczestnik chciał spróbować swoich sił jako kierowca rajdowy.

Wyróżnij się spośród wszystkich uczestników na targach

Rozdawanie długopisów z logo firmy już od dawna nie jest najlepszym sposobem na angażowanie ludzi podczas targów branżowych. Owszem, odwiedzą Twoje stoisko, aby otrzymać darmowy prezent w postaci długopisu czy też breloczka do kluczy, po czym znikną, nie pozostawiając nic wartościowego po sobie. O wiele skuteczniejszym sposobem przyciągnięcia ludzi do stoiska targowego i wygenerowania wysokiej jakości potencjalnych klientów jest przeprowadzenie zabawy lub konkursu.

Symulator Rajdowy 4D – Wyścigi z pomiarem czasu

Sprawiliśmy, że klienci odwiedzający targi motoryzacyjne byli zachwyceni, a możliwość jazdy symulatorem samochodu rajdowego wywołała niesamowite emocje nie tylko u kierowców rajdowych, a także wśród osób bez większego doświadczenia za kierownicą. Poziom wrażeń jeszcze bardziej podnieśliśmy dzięki rywalizacji między uczestnikami, którą zapewniliśmy dzięki organizacji turnieju z pomiarem czasu.  Ponieważ wyścigi to nasza pasja! 

Przez cały czas trwania wydarzenia obsługujemy sprzęt, dbamy także o każdy szczegół tak, by wyścigi rajdowe były na najwyższym poziomie! Dzięki technologii zastosowanej w symulatorze rajdowym, dodatkowo zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego, każdy będzie mógł poczuć się jak kierowca rajdowy.

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt