Atrakcje

Alkogogle i Narkogogle

Alkogogle

W naszej ofercie znajdują się alkogogle i narkogogle. Doskonała atrakcja na imprezy typu “safety day”.

Alkogogle i Narkogogle na wynajem

Alkogogle

Gogle te są niezwykłym i innowacyjnym urządzeniem. Zapewniają niezapomnianą atrakcję. Cieszą się wielką popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych uczestników. To magiczne okulary. Wystarczy je założyć, aby mieć wrażenie upojenia alkoholowego. Odzwierciedlają rzeczywistość rejestrowaną oczami osobami, która piła alkohol. Nie musimy pić żadnych napojów z procentami, abyśmy się czuli tak, jakbyśmy byli pijani. Wystarczą alkogogle. 

Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę każdej imprezy. Zajmujemy się organizacją na najwyższym poziomie. Dostarczamy oryginalne urządzenia rozrywkowe. Zapewniamy niezapomniane wrażenia. Przedstawiają stan po wypiciu alkoholu. Ich zastosowanie uzależnione jest od wyobraźni i kreatywności naszych klientów. Doskonale wzbogacają popularnych turniejów sprawnościowych. Uczestnicy mają pokonać specjalny tor przeszkód. Alkogogle zapewniają niezapomnianą zabawę.

Proponujemy wynajem alkogogli w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferujemy transport wszystkich urządzeń, a także montaż i demontaż. Zabawa jest ciekawa i bezpieczna. Profesjonalna impreza może być organizowana niezależnie od warunków atmosferycznych. Możemy rozstawić specjalny namiot. Alkogogle łączą wspaniałą zabawę i kompleksową obsługę. 

Efekty po alkogoglach

Alkogogle obniżają koncentrację. Spowalniają czas reakcji. Nosząc alkogogle, uczestnik nie może zobaczyć określonych kierunków. Ponadto zniekształcają widziany obraz. Zmieniają ocenę odległości. Zmniejszają możliwość realnej oceny sytuacji. Użytkownik widzi podwójnie.

Narkogogle

W naszej ofercie znajdują się też narkogogle. Gdy je założymy, dają efekty zbliżone do tych po zażyciu narkotyków albo przedawkowania leków na receptę. Najczęściej powodują dezorientację, zawroty głowy i problemy z pamięcią. Mogą też wywoływać zaburzenia percepcji, euforię, dekoncentrację i zniekształcenia obrazu. Palenie marihuany może wpływać na zdolność do wykonywania nawet nieskomplikowanych zadań.

Typy narkogogli

Wyróżniamy kilka typów narkogogli. Marihuana wywołuje takie objawy jak nudności, spowolnienie czasu reakcji i problemy z koncentracją i koordynacją. Takie efekty wywołuje narkogogle w wersji F.

Wyróżniamy jeszcze kilka typów narkogogli. Model E ma pasek moro i wywołuje efekty takie jak zwykłe narkotyki. Model F posiada pasek oliwkowy. Powoduje skutki takie jak po marihuanie. Z kolei model J ma kolorowy pasek. Gdy się go założymy, wywoła efekty, jak po Ecstasy/LSD. Klient może wybrać konkretny model narkogogli.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Alkogogle i Narkogogle polecamy na:

Eventy  Konferencje  Piknik Rodzinny  Safety Day

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt