Atrakcje

Bieżnia VR Virtuix Omni

Prestiżowa atrakcja na eventy, imprezy integracyjne, targi branżowe.

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni to najwyższej klasy sprzęt eventowy na wynajem. Virtuix Omni – Bieżnia powoduje, że granice między światem realnym, a wirtualnym znikają! Wielokierunkowa bieżnia pozwala nam na naturalne poruszanie się po Wirtualnym świecie. Możliwość chodzenia i biegania w 360º daje nieporównywalne z niczym zanurzenie się w akcji! Daj się porwać jeszcze bardziej w magiczny – wirtualny świat.

Przenosimy eventy do innego wymiaru!

Niech wszyscy głośno mówią o Twoich imprezach, zaskocz gości! Planujesz event? Niech będzie inny, niech będzie jeszcze bardziej kosmiczny. Nie licz, że impreza sama się rozkręci, ponieważ tak się nigdy nie dzieje. Zadbaj o najbardziej godne uwagi atrakcje. Więc pokaż innym, kto organizuje najlepsze eventy!

Oddaj się chwili relaksu, zwiedzając realne i wyimaginowane światy, zmierz się z hordami zombie lub wciel się w role komandosa, poczuj dreszczyk emocji przemierzając scenografie rodem z filmowych horrorów. Wszystko to niesamowicie realnie dzięki możliwości naturalnego ruchu, dotyku i gogli VR przez które czujemy się jakbyśmy naprawdę tam byli!

Bieżnia Virtuix Omni jest znakomitą atrakcją na każdą imprezę firmową. Niezależnie od tego czy jest to impreza dla pracowników, czy dla partnerów biznesowych. Z pewnością taka atrakcja sprawi, że na bardzo długo ją zapamiętają.

Bieżnia Virtuix Omni wynajem na Konferencje

Organizacja ciekawej konferencji może się okazać nie lada wyzwaniem – nie jest łatwo sprawić, aby konferencja spełniała oczekiwania wszystkich jej uczestników, dawała możliwość osiągnięcia określonych celów, ale również pozwalała na relaks i dała uczestnikom możliwość wypoczynku.

Jeśli chcemy, aby organizowana konferencja odniosła niebywały sukces, nie możemy zapomnieć o ciekawych atrakcjach dla jej uczestników. Należy zainteresować i przyciągnąć uczestników konferencji, w tym celu warto dostarczyć ultranowoczesną atrakcję jaką jest bieżnia VR. Czy coś jeszcze bardziej przyciągnie uczestników niż możliwość dostarczenia im jakże potrzebnego oderwania się od tematyki konferencyjnej? Atrakcja pozwala na chwilę odprężenia i uśmiechu.

Atrakcja na Targi. Wyróżnij się spośród innych!

Wyposaż stanowisko na targach w najnowszą technologię jaką jest bieżnia do wirtualnej rzeczywistości. Gwarantujemy, że każdy przyjdzie doświadczyć czegoś niesamowitego, naprawdę poruszającego.

Bieżnię Virtuix Omni VR polecamy na:

  Konferencje  Targi  Piknik Rodzinny  Eventy

 Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt