Obsługa

Eventy

Atrakcje na Eventy

Szukasz atrakcji na imprezy? My je zapewnimy!

Atrakcje to podstawowy element dobrej zabawy na każdym wydarzeniu, niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową, plenerową czy prywatną zabawę w gronie znajomych.  Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, oferując Państwu wynajem atrakcji na imprezy wraz z pełną obsługą –  w tym transport, montaż, dedykowany personel i także pełne ubezpieczenie uczestników zabawy. W naszej ofercie znajdą Państwo nietuzinkowe atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne. Oprócz tego możemy zapewnić różnego rodzaju atrakcje dla dzieci uświetniając jeszcze bardziej dany event. Możliwości do wyboru jest naprawdę bardzo wiele. Ponadto na każdym stanowisku VR będziecie mieli Państwo do dyspozycji kilkadziesiąt aplikacji z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Np. ekstremalne huśtawki, skok na bungee, spacer po desce na wysokości kilkuset metrów, horrory, gry zręcznościowe, strzelanki, aplikacje relaksujące itp. Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego. Scenariusz możemy dopasować do charakteru eventu oraz Państwa preferencji. Nasze atrakcje na eventy możesz dowolnie łączyć.

Przenosimy eventy do innego wymiaru!

Niech wszyscy głośno mówią o Twoich imprezach, zaskocz gości! Planujesz event? Niech będzie inny, niech będzie jeszcze bardziej kosmiczny. Nie licz, że impreza sama się rozkręci, ponieważ tak się nigdy nie dzieje. Zadbaj o najbardziej godne uwagi atrakcje. Pokaż innym, kto organizuje najlepsze eventy!

Pełen pakiet atrakcji na każdej imprezie!

Rywalizacja – Nic tak nie podnosi adrenaliny podczas zabawy jak zdrowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami. To stworzy jeszcze lepszą atmosferę wśród uczestników eventu.

Wyścigi – Nie tylko mężczyźni, lecz także kobiety uwielbiają sprawdzić swoje umiejętności na torze wyścigowym. Szybka jazda, ryk silnika to jest to, co uwielbia każdy kierowca.

Emocje – Wirtualna rzeczywistość wzbudza ogromne emocje! Musisz przekonać się sam jadąc symulatorem rollercoastera z zawrotną prędkością!

Adrenalina – Przeniesiemy cię w świat ekstremalnych doznań! Posiadamy aplikacje, które pomogą poczuć na własnej skórze adrenalinę podczas skoków na  bungee, jazdy na rollercoasterze, czy wielkiej huśtawce.

Integracja – Podtrzymamy lub zbudujemy atmosferę zadowolenia pośród pracowników wykorzystując wspólną rywalizację podczas wyścigów na symulatorach jazdy.

wirtualna rzeczywistość

 

Polecane Atrakcje na Eventy

Wirtualna Rzeczywistość  Symulator Rajdowy  Symulator Jazdy GT 5D  Symulator Lotu

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt