Obsługa

Imprezy Motoryzacyjne

Atrakcje na Imprezy Motoryzacyjne

Wynajmujemy profesjonalne i niezwykle ciekawe symulatory jazdy na imprezy motoryzacyjne. Gwarantujemy bezpieczeństwo. Symulatory rajdowe są gwarancją świetnej zabawy dla wszystkich miłośników motoryzacji. Uwzględniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów.

Wspaniałe imprezy motoryzacyjne

Łączymy pasję do motoryzacji z doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju imprez. Współpracujemy z największymi markami motoryzacyjnymi. Współdziałamy z koordynatorami eventów motoryzacyjnych, kierowcami rajdowymi i doświadczonymi instruktorami jazdy. Współpracujemy z profesjonalnymi animatorami i technikami scenicznymi. Na eventach uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności motoryzacyjne. Będą też rozwijać swoją pasję.

Możemy też zorganizować profesjonalne szkolenia bezpiecznej jazdy. W ten sposób uczestnicy doskonalą techniki jazdy samochodem.

Profesjonalne imprezy motoryzacyjne

Współpracujemy z doświadczonymi animatorami. Opracowujemy scenariusze uzależnione od charakteru imprezy. Pod uwagę bierzemy wiek i liczbę uczestników. Proponujemy profesjonalny sprzęt. W ten sposób uczestnicy mogą poczuć się jak kierowca rajdowy. Proponujemy symulatory jazdy VR, symulator rajdowy i symulator ciężarówki. W naszej ofercie znajdują się również alkogogle, narkogogle.

Doświadczony zespół techniczny

Nasz zespół techniczny oferuje kompleksowe zaplecze niezbędne podczas organizacji profesjonalnej imprezy. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie zawodów, konferansjerów motoryzacyjnych, scenografię i multimedia. Zapewniamy różnorodne atrakcje, dlatego każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Organizacja imprez motoryzacyjnych

Podczas imprezy motoryzacyjnej możemy przeprowadzić szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy. Zapraszamy do niego profesjonalnych i doświadczonych instruktorów jazdy. Dla każdego uczestnika przygotowujemy specjalny certyfikat i zaświadczenie, stwierdzające ukończenie takiego szkolenia.

Symulator rajdowy pozwala sprawdzić odczucia związane z jazdą po bezdrożach. Odbywa się jednak tylko w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. Z kolei symulator ciężarówki pozwala zrozumieć, jak ważne jest zachowanie bezpiecznej odległości na drodze.

Podczas imprezy motoryzacyjnej proponujemy też kącik dla malucha. Do popularnych atrakcji zaliczamy symulatory jazdy VR oraz stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Organizujemy zawody sportowe.

Polecane Atrakcje na Imprezy Motoryzacyjne

Symulator Rajdowy  Symulator Jazdy GT 5D  Symulator Ciężarówki  Wirtualna Rzeczywistość

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt