Atrakcje

Konsole do gier

To świetne uzupełnienie atrakcji na każdym evencie!

Konsole do gier na imprezy

Konsole do gier na wynajem

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ustalamy indywidualnie z klientem czas wynajmu wraz z obsługą. Dlatego można bez pośpiechu cieszyć się grą na konsoli.

Profesjonalne konsole do gier

Wraz z konsolą dostarczamy wszystko, co jest potrzebne do rozgrywki. Oferujemy najlepsze na rynku gier konsole Xbox One. Świetnie sprawdzą się podczas spotkań biznesowych, promocji produktów, imprez integracyjnych, premier gier, targów i eventów w galeriach handlowych. Zapewniamy pełną specyfikację i przydatne akcesoria (zasilacz i pełne okablowanie).

Konsole do gier mają jednolity wygląd. Wykorzystujemy sprzęt tylko od sprawdzonych producentów. Oferujemy możliwość podpięcia konsoli do różnych źródeł sygnału. Gwarantujemy staranne przygotowanie. Konsole zaktualizowane są do najnowszej wersji oprogramowania. Przed każdą imprezą dokładnie sprawdzamy sprzęt. Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną.

Dojeżdżamy do klienta i montujemy, a po wydarzeniu demontujemy sprzęt. Stanowiska obsługiwane są przez wykwalifikowany personel przez całą imprezę.

Profesjonalna wypożyczalnia konsol

Wynajmujemy konsole na najlepszych warunkach. Konsole do gier zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale mają też walory edukacyjne. Są idealnym sposobem na integrację i zdrową rywalizację.

Najlepsze konsole do gier posiadają kontrolery akcji. Dzięki nim gracze mogą swobodnie uruchamiać przydatne funkcje na ekranie. Konsole są doskonałym sposobem na urozmaicenie zarówno imprezy rodzinnej, jak i firmowego spotkania integracyjnego. Wypożyczając konsole, można zagrać w najnowsze gry na wielkim ekranie. Jest to gratka dla wszystkich miłośników gier.

Świetnie będą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie trzeba już kupować własnej konsoli. Wystarczy ją wypożyczyć na pewien czas.

Profesjonalna pomoc

Oferujemy kompletne zestawy do gier. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do różnych firm, agencji marketingowych, reklamowych i PR. Z naszej propozycji mogą też skorzystać ośrodki konferencyjne, organizatorzy imprez integracyjnych i osoby prywatne.

Doradzimy w wyborze właściwego zestawu, sensora ruchu (Kinect) i akcesoriów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną i animatorską. Do konsol możemy zaproponować profesjonalne ekrany LCD i projektory. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. 

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Konsole do gier polecamy na:

Eventy  Targi  Konferencje  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt