Obsługa

Pikniki Rodzinne

Atrakcje na Pikniki Rodzinne i Dni Miasta

Wynajmujemy atrakcje na pikniki rodzinne i Dni Miast. Proponujemy rozmaite atrakcje dla małych i dużych. Oferujemy profesjonalne symulatory, najwyższej jakości stanowiska wirtualnej rzeczywistości i najszybsze samochody slot cars. Zajmujemy się organizacją zabaw dla wszystkich pokoleń. Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi animatorami. Współdziałamy również z profesjonalnymi konferansjerami.

Indywidualne scenariusze imprezy

Organizujemy pikniki rodzinne i firmowe. Opracowujemy autorskie scenariusze na każdą imprezę. Starannie dobieramy atrakcje. Bierzemy pod uwagę indywidualny charakter każdego eventu.

Dysponujemy bogatym zapleczem logistycznym oraz najnowszymi nowinkami w świecie symulatorów rajdowych i wirtualnej rzeczywistości. Na każdy piknik rodzinny i Dni Miasta przygotowujemy indywidualny scenariusz. Gwarantujemy, że każda zabawa będzie udana. Bezpieczeństwo imprezy również jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wypracowaliśmy specjalne procedury zwiększające bezpieczeństwo każdego uczestnika. Bez względu na warunki atmosferyczne wszyscy będą się doskonale bawić.

Atrakcje na Dzień Dziecka

Na naszym pikniku nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Z pewnością każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy z wykwalifikowanymi animatorami, którzy organizują dla dzieci różnorodne konkursy, zabawy i gry. Maluchom możemy udostępnić pokaz bajek w goglach wirtualnej rzeczywistości. Organizujemy kącik dla małych plastyków i konkursy muzyczne, a to wszystko w wirtualnym świecie. Gwarantujemy, że każde dziecko będzie się doskonale bawić.

Sprzęt karaoke

Świetnym pomysłem na piknik rodzinny i Dni Miast będzie wynajęcie sprzętu karaoke. System nagłośnieniowy urządzenia karaoke jest wyposażony w korektor dźwięku. Dzięki temu możemy regulować poziomy dźwięku, zarówno w zakresie kontroli balansu, jak i echa. Wyróżnia się wysokiej jakości dźwiękiem i funkcjami echa. Można regulować oświetlenie maszyny, w zależności od tego, jaka partia jest śpiewana.

Proponujemy doskonałe mikrofony bezprzewodowe. Wielofunkcyjne przyciski zabawiają kontrolę nad głośnością, a nawet chłodny efekt echa.

Gogle VR

Gogle VR zostały wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno. Cieszą się wielką popularnością, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zapewniają nowy wymiar rozrywki. Ich największą zaletą jest to, że pozwalają ciekawie spędzać czas. Zapewniają nową rozrywkę najwyższej jakości. Szczególnie będą nimi zachwyceni miłośnicy nowych technologii. Gogle VR zapewniają niesamowity efekt. Możemy się przenieść do kina, plażę, lasu lub księżyc.

Konsole do gier

Proponujemy doskonałe konsole do gier. Możemy na nich grać w większość gier AAA. Takie konsole są sprawdzonym sposobem na umilenie chwil podczas pikników i Dni Miast. Spodobają się wszystkim uczestnikom, zwłaszcza miłośnikom gier. Konsole do gier zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale mają też walory edukacyjne. Są idealnym sposobem na integrację i zdrową rywalizację.

Atrakcje na Dni Miasta

Symulatory jazdy, symulator lotu samolotem oraz wirtualna rzeczywistość to bardzo popularne urządzenia mające niezwykłą sympatię absolutnie wszystkich uczestników Dni Miasta.

Polecane Atrakcje na Pikniki:

Wirtualna Rzeczywistość  Symulator Rajdowy  Symulator Lotu  Symulator Jazdy GT

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt