Atrakcje

Retro konsole do gier

To idealne uzupełnienie atrakcji na każdej imprezie!

Kultowe gry z lat 80 i 90

Konsole Retro na wynajem

Old-schoolowa konsola  pozwoli Ci na powrót do lat młodości. Konsola posiada ponad 100 kultowych gier z lat 80 i 90. Obsługujemy każdy rodzaj imprezy od niewielkich firmowych spotkań integracyjnych po konferencje, targi branżowe czy pikniki w postaci dni miasta. Ustalamy czas wynajmu wraz z naszą obsługą. Dlatego można cieszyć się tylko wspaniałą grą na konsoli. Reszta jest po naszej stronie.

Gry z lat 80 i 90

Wraz z konsolami dostarczamy wszystko, co jest niezbędne do zabawy. Oferujemy najciekawsze na rynku retro konsole z oldschoolowymi grami z lat 80 i 90. Świetnie się sprawdzą podczas , imprez integracyjnych, targów branżowych, pikników rodzinnych i eventów w galeriach handlowych. Zapewniamy kompletną specyfikację i przydatne akcesoria (zasilacz i pełne okablowanie).

Konsole do gier mają oldschoolowy wygląd. Wykorzystujemy sprzęt tylko od najlepszych producentów. Oferujemy możliwość podpięcia konsoli do 48″ lub 55″ TV. Gwarantujemy staranne przygotowanie. Konsole przed każdą imprezą są dokładnie sprawdzane. Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną.

Dojeżdżamy w miejsce imprezy i montujemy, a po skończonym wydarzeniu demontujemy sprzęt. Stanowiska z konsolami obsługiwane są przez wykwalifikowany personel przez całą imprezę.

Wynajem Retro Konsol

Wynajmujemy konsole na najlepszych warunkach. Retro konsole zapewniają nie tylko wyśmienitą zabawę, ale mają też walory sentymentalne. Są idealnym sposobem na integrację młodych z troszkę starszą młodzieżą.

Retro konsole do gier posiadają przewodowe kontrolery akcji. Dzięki nim gracze mogą swobodnie grać w ulubione gry z dzieciństwa. Konsole są doskonałym sposobem na urozmaicenie zarówno imprezy rodzinnej, jak i firmowego spotkania integracyjnego. Wynajmując retro konsole, można zagrać w najpopularniejsze gry również na wielkim ekranie. Jest to nie lada gratka dla wszystkich koneserów starych gier. Świetnie będą się bawić zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

Profesjonalna pomoc

Oferujemy kompletne zestawy do grania w popularne tytuły gier. Swoje usługi kierujemy do firm, agencji marketingowych i eventowych. Z naszej propozycji mogą też skorzystać ośrodki konferencyjne, organizatorzy imprez integracyjnych oraz osoby prywatne.

Doradzimy w wyborze właściwego zestawu. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i animatorską. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Retro Konsole polecamy na:

Eventy   Piknik Rodzinny  Targi  Konferencje

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt