Atrakcje

Samochody RC

MODELE RC – sportowe modele samochodów na wynajem

Samochody RC na wynajem

Wynajem sportowych zdalnie sterowanych modeli RC wraz z obsługą toru na eventy, imprezy integracyjne, targi branżowe. Tor stanowi świetną atrakcję na różnego rodzaju imprezach odbywających się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej wybieraną opcją jest możliwość jazdy dla wszystkich chętnych uczestników imprezy. Istnieje również możliwość przeprowadzenia pokazów jazdy profesjonalnej oraz  organizacji  zawodów podczas eventów, imprez integracyjnych czy też targów branżowych. Tor możemy w dowolny sposób dostosować do wymagań zleceniodawcy: większa ilość modeli, większy tor, specjalne przeszkody także branding karoserii modeli w barwy i loga firmy.

 

Motosport w małej skali – modele RC na wynajem – zaproś swoich klientów, pracowników lub kontrahentów do wspólnej rywalizacji na mini-odcinkach specjalnych. Startuj w zawodach sterując profesjonalnymi  modelami RC, do złudzenia przypominającym prawdziwe auta sportowe. Wyścigi F1 –  rajdy WRC,  4×4 czy drifting – cały świat motosportu w małej skali.

Posiadamy własne, mobilne tory i bardzo szeroki park maszyn – od bardzo szybkich rajdówek, po wolne ale bardzo precyzyjne off-roadowe maszyny. Gwarantujemy, że z nami nie będziesz się nudzić! 

Wyścigi z pomiarem czasu!

Na życzenie klienta możemy wyposażyć tor w automatyczny pomiar czasu. Dzięki temu można przeprowadzić zawody lub konkursy na najlepsze okrążenia dla uczestników imprezy. Taka forma rywalizacji świetnie sprawdza się na imprezach motoryzacyjnych, eventach firmowych lub na imprezach okolicznościowych.

Zawody oraz branding toru i modeli

Możemy spersonalizować karoserie modeli w barwy i loga Państwa firmy. Model może zostać pomalowany lub oklejony w dowolnej kolorystyce. Zapewniamy, że spersonalizowana karoseria jest świetną wizytówką firmy. Możemy także dokonać personalizacji elementów toru takich jak bandy, flagi, strefa serwisowa, bramki startowe, dzięki czemu tor będzie świetnie komponował się z np. Państwa stanowiskiem podczas targów branżowych.

Sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana. Poziom wrażeń podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji turnieju z pomiarem czasu.

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie!

Gwarantujemy niesamowite wrażenia!

Samochody RC polecamy na:

Eventy  Targi  Konferencje  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt