Atrakcje

Symulator Ciężarówki

Symulator Ciężarówki

Symulator Ciężarówki VR na wynajem.

Teraz każdy może być kierowcą dużego samochodu!

Symulator samochodu ciężarowego na wynajem.

Oferujemy wynajem symulatora samochodu ciężarowego VR – na eventy, imprezy integracyjne, targi branżowe, a także na imprezy motoryzacyjne, rajdowe, zloty ciężarówek. Wynajmując nasz symulator ciężarówki gwarantujemy profesjonalną obsługę, branding symulatora marką klienta oraz przygotowanie specjalnych torów jazdy, manewrów ciężarówką dla firm, które chcą urozmaicić i podnieść poziom eventów, imprez firmowych, wydarzeń integracyjnych, wystaw na targach branżowych czy prezentacji produktów.

Sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana, a możliwość jazdy symulatorem ciężarówki z VR  wywoła niesamowite emocje nie tylko u zawodowych kierowców, także wśród osób bez doświadczenia za kierownicą Tira. Poziom wrażeń podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji punktowanego przejazdu przez miasto lub po torze!

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza  będzie impreza. Dzięki technologii zastosowanej w symulatorze samochodu ciężarowego, zapewnisz uczestnikom niesamowitą przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego.

Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalnie przeprowadzoną usługę.

W symulatorze tira można poczuć się jak kierowca potężnej maszyny i spróbować swoich sił w kierowaniu nią. W trakcie sterowania ciężarówką możemy odczuć prawdziwą moc pojazdu!

Symulator ciężarówki jest wyposażony w :

  • Gogle wirtualne rzeczywistości – VR o rozdzielczości 4,5K!  
  • Panoramiczny zakrzywiony monitor 49″ o rozdzielczości 4K
  • Kierownicę o niesamowitej czułości. Kierownica jest wyposażona w aż 12 przycisków, które zostały intuicyjnie rozmieszczone w celu pełnej kontroli, dzięki czemu poczujesz się jak za kierownicą prawdziwego samochodu ciężarowego!
  • 3 metalowe pedały z możliwością indywidualnego ustawienia nacisku. Pedały są odpowiednio dociążone oraz posiadają specjalną fakturę dla lepszej przyczepności, co gwarantuje perfekcyjną stabilność podczas jazdy.
  • Ruchomy Fotel który jest w pełni regulowany, dzięki temu elementy sterujące są zawsze w odpowiednim ustawieniu. Zapewnienia to maksymalną kontrolę i realizm jazdy!

Symulator Ciężarówki VR polecamy na:

Targi  Eventy  Konferencje  Safety Day

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt