Atrakcje

Symulator Driftu

Symulator_Driftu

Symulator Driftu na 4 siłownikach.

Najszybszy symulator driftu na eventy, targi, imprezy integracyjne.

Symulator Driftu na wynajem

Symulator pozwala nam względnie niewielkim kosztem nauczyć się driftować. Mało osób zdaje sobie sprawę jak wielu drifterów rozpoczynało swoją przygodę z jazdą w kontrolowanym poślizgu właśnie przed komputerem, ucząc się kontroli nad autem w rFactor, Live For Speed czy Assetto Corsa .

Przeciążenie podczas driftu dochodzi do 2G!!! 

Trening na symulatorze to coś, czego każdy powinien doświadczyć przed rozpoczęciem prawdziwej jazdy w poślizgu. Można powiedzieć, że ten, kto dobrze opanuje jazdę bokiem na symulatorze driftu bez problemu powinien poradzić sobie na prawdziwym torze. Pierwsze kroki na pewno będą znacznie łatwiejsze.

Uślizg symulatora podczas driftu wynosi 30°

Prędkość uślizgu 65°/s

Gry zainstalowane w symulatorze to legendy i absolutna podstawa jeśli chodzi o wirtualny drifting. To właśnie w tych grach większość osób nauczyło się jazdy bokiem i w wolnej chwili nadal trenuje. Realizm gier w połączeniu z ruchomym symulatorem to główny czynnik stanowiący o niezapomnianych wrażeniach z jazdy bokiem. Wielkim atutem symulatora driftu jest ogromna ilość ustawień samochodów, które możemy zmienić: przełożenie skrzyni biegów, ustawienia zawieszenia, blokada dyferencjału i tak dalej.

Licencjonowane modele samochodów

W grach dostępne są licencjonowane modele samochodów różnych klas – do aut produkcyjnych, poprzez prototypy i egzemplarze koncepcyjne, po legendy wyścigów. Pojazdy odwzorowane zostały z dbałością o każdy szczegół. Zarówno ich wygląd, parametry techniczne, jak i fizyka jazdy były też certyfikowane przez producentów. Z równie dużą starannością odtworzono tory wyścigowe. W naszej bazie danych mamy kilkaset samochodów i torów z całego świata.

Symulator Driftu Symulator Driftu Symulator Driftu Symulator Driftu

Symulator driftu jest wyposażony w:

 • 4 niezależne siłowniki gwarantujące szybką i niezawodną  pracę symulatora podczas driftu.
 • 3 panoramiczne ekrany LED 27″ – Dodatkowo możemy wyświetlać jazdę.
  z symulatora na dużym ekranie.
 • Profesjonalną kierownicę, z bardzo realnym sprzężeniem zwrotnym.
 • 3 pedały: przyspieszenia, sprzęgła, hamowania – z prawdziwą charakterystyką hamowania.
 • Automatyczną, półautomatyczną i manualną skrzynię biegów.
 • Hamulec „ręczny”.
 • Symulator wiatru.
 • Fotel wyścigowy.
 • Sportowe pasy bezpieczeństwa

W symulatorze można się nauczyć driftować. Podczas zabawy posiądziecie podstawowe odruchy i umiejętności, ale by w pełni nauczyć się kontroli na autem trzeba przenieść się do rzeczywistego samochodu. Trudno znaleźć lepszy sposób na rozpoczęcie swojej przygody z driftingiem niż zabawa na naszym symulatorze driftu.

Symulator Driftu polecamy na:

  Piknik Rodzinny  Eventy  Targi

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt