Atrakcje

Symulator Lotu

Symulator Lotu Samolotem

Symulator lotu nowej generacji na wynajem. Gwarantujący niesamowite przeżycia na Twojej Imprezie.

Symulator Lotu Samolotem

Usiądź wygodnie w wirtualnym kokpicie samolotu i ciesz się lotem. Nauczymy Cię podstaw latania lub jeśli wolisz wskocz na miejsce kapitana i wyląduj potężnym Boeing 747 na jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Przygoda w Symulatorze Lotu to super zabawa, wreszcie dostępna również na Twojej imprezie!

Symulator Lotu Odrzutowcem

Zasiądź za sterami legendy F-18 Hornet i spróbuj ją okiełznać! Realistyczny symulator lotu pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy pilot. Wzlecieć na niebotyczną wysokość i osiągać wielkie prędkości pikując w dół. Nie uwierzysz, że to tylko symulacja! Wychodząc zażądasz spadochronu!

Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu

Niezależnie czy preferujesz loty prywatne czy komercyjne nasz symulator lotu to dla każdego entuzjasty lotów lotniczych obowiązkowa pozycja. Realistyczny pięcioosiowy wolant zapewnia precyzyjną kontrolę nad samolotem. Kontrolery stawiają naturalny opór jak w prawdziwej maszynie czyniąc symulator jeszcze bardziej realistycznym.

Symulator lotu jest wyposażony w:

 • Gogle – VR Oculus Rift – Dodatkowo wyświetlamy lot z symulatora na dużym ekranie.
 • Wolant Pro Flight Yoke System – Niezależnie od pozycji wolantu, wszystkie przyciski znajdują się zawsze w Twoim zasięgu. Wbudowany wyświetlacz ze stoperem pozwala na zaplanowanie perfekcyjnego podejścia do lądowania.
 • Moduł dźwigni przepustnicy to idealne rozwiązanie dla osób lubiących symulacje lotów maszynami wielosilnikowymi. Moduł dźwigni przepustnicy umożliwia rozszerzoną kontrolę nad maszyną w konfiguracji wielosilnikowej.
 • PRO Rudder Pedals – to zupełnie nowy realizm symulacji lotniczej. Kontrolujesz wychylenie steru pionowego jak w prawdziwym samolocie. Moduł pedałów z systemem regulacji oporu jest idealnym uzupełnieniem zestawu Pro Flight Yoke i pozwoli Ci kontrolować wirtualny samolot z precyzją prawdziwego pilota.
Wolan   Symulator-Lotu-Pedaly   Przepustnica   Gogle-VR

Symulator Lotu VR polecamy na:

Targi  Eventy  Konferencje  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt