Atrakcje

Symulator Rajdowy 5D

Symulator Rajdowy 5D

Ruchomy Symulator Rajdowy – 5D

Symulator jazdy na eventy, targi, imprezy integracyjne.

Symulator Rajdowy na wynajem

Nasz Symulator Rajdowy – to idealne narzędzie na imprezy okolicznościowe, firmowe, eventy. Symulator, to także widowiskowy i dynamiczny gadżet promocyjny, jak również skupiający uwagę nośnik reklamowy na targi i wystawy.

Oferujemy wynajem ruchomego symulatora rajdowego wraz z instruktorem jazdy WRC. Symulator jest oparty na 4 siłownikach, które gwarantują ekstremalne doznania z jazdy przede wszystkim na bezdrożach. Wynajmując symulator rajdowy gwarantujemy profesjonalną obsługę, w cenie wynajmu także branding symulatora marką klienta oraz przygotowanie specjalnych turniejów wyścigowych dla firm, które chcą urozmaicić i podnieść poziom eventów, imprez firmowych, wydarzeń integracyjnych, wystaw na targach branżowych czy prezentacji produktów.

Symulator Rajdowy 5D

Wyścigi z pomiarem czasu

Sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana, a możliwość jazdy symulatorem samochodu rajdowego wywoła niesamowite emocje nie tylko u kierowców, także wśród osób bez doświadczenia za kierownicą. Poziom wrażeń jeszcze bardziej podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji turnieju z pomiarem czasu. Ponieważ wyścigi to nasza pasja!

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy także o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza będzie impreza. Dzięki technologii zastosowanej w symulatorze rajdowym, dodatkowo zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego.

Symulator WRC

WRC – najwyższa kategoria rywalizacji w rajdach samochodowych, coroczny cykl mistrzowski o tytuły Rajdowego Mistrza Świata Kierowców, Rajdowego Mistrza Świata Pilotów oraz Rajdowego Mistrza Świata Konstruktorów teraz także na państwa imprezie!

Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalnie przeprowadzoną usługę. Chcesz jeszcze więcej? W cenie otrzymujesz również: transport, montaż, dedykowany personel, także pełne ubezpieczenie uczestników zabawy.

W naszej bazie danych mamy kilkaset samochodów i torów z całego świata. Wszystkie samochody gwarantują doskonałą symulację wyścigów rajdowych. Co najważniejsze umożliwiają dobór zaawansowanych ustawień, podobnych jak w autentycznych maszynach.

Symulator Rajdowy 5D

 

Symulator rajdowy jest wyposażony w:

  • 2 niezależne siłowniki gwarantujące szybką i niezawodną  pracę symulatora.
  • Panoramiczny zakrzywiony ekran 49″ 4K
  • Profesjonalną kierownicę, z bardzo silnym sprzężeniem zwrotnym (feedback) 
  • 3 pedały: przyspieszenia, sprzęgła, hamowania – z prawdziwą charakterystyką hamowania!
  • Automatyczną, półautomatyczną i manualną skrzynię biegów.
  • Fotel wyścigowy.

 

Zasiądź za kierownicą szybkiej rajdówki WRC. Nachylenie na zakrętach, wibracje na terenie lub asfalcie. Przeciążenie podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów dochodzi do 2G!!!

Symulator Rajdowy do wynajęcia

Targi  Eventy  Konferencje  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt