Atrakcje

Symulator Rollercoastera VR – 5D

Symulator Kolejki Górskiej

Zapewnisz uczestnikom niecodzienną przygodę!

Symulator Rollercoastera na wynajem!

Główną cechą symulatora rollercoastera VR– 5D to 2 ruchome siłowniki generujące przeciążenia dochodzącym do 2G!!!

Oferujemy wynajem symulatora rollercoastera – 5D na eventy, imprezy integracyjne, targi branżowe. Wynajmując nasz symulator rollercoastera – 5D gwarantujemy profesjonalną obsługę, branding symulatora marką klienta. Symulator rollercoastera jest idealnym narzędziem dla firm, które chcą urozmaicić i podnieść poziom eventów, imprez firmowych, wydarzeń integracyjnych, wystaw na targach branżowych czy prezentacji produktów.

Sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana, a możliwość przejażdżki symulatorem kolejki górskiej z VR  wywoła niesamowite emocje.

Symulator Kolejki Górskiej

Nasz symulator to niezwykłe połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością, w rozpędzonej do granic możliwości kolejce górskiej!  Dzięki specjalnie przygotowanemu stanowisku oraz profesjonalnemu wyposażeniu, na które składają się m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift  oraz dynamiczny fotel wyposażony w ruchome siłowniki, który został specjalnie zaprojektowany na potrzeby symulatora kolejki górskiej. Każdy uczestnik wirtualnej jazdy w symulatorze ma możliwość rozbudzenia wszystkich swoich zmysłów odczuwanych przy przejażdżce prawdziwym rollercoasterem.

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Dzięki technologii zastosowanej w symulatorze rollercoastera VR – 5D, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego.

Atrakcja na Targi, Eventy, Konferencje. Wyróżnij się spośród innych!

Wyposaż stanowisko na targach, uatrakcyjnij konferencję najnowszą technologią jaką jest wirtualna rzeczywistość. Gwarantujemy, że każdy przyjdzie doświadczyć czegoś niesamowitego, naprawdę poruszającego i zwariowanego, a to gwarantuje symulator rollercoastera VR – 5D.

Do obsługi symulatorów VR przeznaczyliśmy najwyższej klasy komputery, w związku z tym gwarantujemy maksymalne zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości i bezproblemowe przeprowadzenie każdej imprezy. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. Ten sam sprzęt służył do obsługi turnieju podczas Intel® Extreme Master!

Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalnie przeprowadzoną usługę.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Symulator Rollercoastera 5D polecamy na:

Eventy  Targi  Konferencje  Piknik Rodzinny

 Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt