Atrakcje

Wynajem sprzętu do Karaoke

Profesjonalny zestaw do karaoke

Zostań gwiazdą na imprezie firmowej!

Karaoke na wynajem

Udostępniamy profesjonalny sprzęt do karaoke z wykwalifikowaną obsługą techniczną. Taki sprzęt jest idealny na różnego rodzaju imprezy. Pomysłów na rozkręcenie wspaniałej zabawy jest naprawdę wiele. Jedne są droższe i wymagające, inne tańsze i mniej skomplikowane. Gwarantujemy atrakcyjną cenę za wynajem sprzętu do karaoke.

Szampańska zabawa dzięki zestawowi do karaoke 

Im późniejsza godzina, tym większe jest zainteresowanie karaoke. To właśnie wyróżnia karaoke spośród wielu innych atrakcji. Zabawa może trwać całą noc i na pewno nikt się nie będzie nudził.

Gwarantujemy bogatą kolekcję utworów polskich i zagranicznych. Goście mogą wybierać różnorodne utwory muzyczne w wielu gatunkach muzycznych.

Interpretacje piosenek są naprawdę intrygujące, mogą wzruszać, rozbrajać lub rozśmieszać. Można je śpiewać solo lub na głosy. Wystarczy odrobina odwagi, aby wyjść na scenę. Jeśli się przełamiesz, zobaczysz, jak wspaniale możesz się bawić. Twoja pewność siebie zdecydowanie wzrośnie.

Świetna impreza dla wszystkich melomanów 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną imprezy karaoke. W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne projektory multimedialne, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe, nagłośnienie i mikser audio. Proponujemy też efektowne oświetlenie i ekrany. Efekt świetlny wykorzystuje technologię LED. W zestawie znajdują się statywy kolumnowe, aktywne kolumny, wzmacniacze i kompletne okablowanie.

Karaoke znakomicie urozmaici każdą imprezę. Bierzemy pod uwagę życzenia każdego klienta. Pomagamy wybrać sprzęt karaoke. Zwracamy uwagę na miejsce imprezy, źródło, z którego będą odtwarzane poszczególne utwory i ilość potrzebnych mikrofonów.

Starannie wybieramy zestawy nagłośnieniowe. Dostosowujemy je do potrzeb klientów. Organizujemy zabawę karaoke podczas imprez firmowych, wesel i eventów. Wyróżniamy się dużym profesjonalizmem.

Gwarantujemy doskonałą jakość dźwięku. Używamy profesjonalnych podkładów muzycznych i karty muzyczne najwyższej jakości. Dbamy też o jakość mikrofonów. Bierzemy pod uwagę, że niektórzy goście chcą tylko spokojnie posłuchać muzyki. Dobre mikrofony zapewniają doskonałą jakość dźwięku i możliwość śpiewania w dowolnym miejscu.

Wykorzystujemy nowoczesny projektor multimedialny. Na wielkim ekranie wyświetlany jest tekst, widoczny dla wszystkich uczestników zabawy. Tekst pojawia się dokładnie w tym momencie, w którym trzeba go zaśpiewać. Jest podzielony na sylaby i wspaniale zgrany z linią melodyczną. Wtedy śpiewanie jest prawdziwą przyjemnością. Karaoke to świetna zabawa.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Karaoke polecamy na:

  Eventy  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

Kontakt