Atrakcje

Wirtualna Rzeczywistość – VR

wirtualna rzeczywistość

To świetna zabawa na każdym evencie!

Wirtualna Rzeczywistość na wynajem.

W swojej ofercie posiadamy w pełni wyposażone stanowiska VR.

Wejdź z nami do Wirtualnego Świata!

Kompleksowo obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, eventy, stoiska na targach branżowych z wykorzystaniem w pełni wyposażonych stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Zabawa z Goglami VR to niewiarygodne uczucie. Chodzimy, kucamy, a dzięki specjalnym kontrolerom manipulujemy rękoma wykonując różne czynności, co przekłada się także na dokładnie te same ruchy w wirtualnym świecie.

Dlatego musisz wybrać się na niesamowitą wycieczkę do innych wymiarów! Oprócz doskonałej zabawy, odkrywaj nowe światy i co najważniejsze, przeżyj coś, czego nie zapomnisz przez bardzo długi czas. To tylko początek możliwości, jakie daje Ci wirtualna rzeczywistość.

Graj, baw się lub zdobywaj nowych klientów. Niech Twoi goście doświadczą czegoś zupełnie innego, nierealnego, niesamowitego…wirtualnego! Razem dostarczymy im doświadczenie, o którym będą głośno mówić i jeszcze dłużej je wspominać.

Gogle VR na wynajem

Oferujemy wynajem stanowisk wirtualnej rzeczywistości wyposażonych w gogle VR  HTC VIVE oraz Oculus Rift S. Z naszą pomocą zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę, wzbogacisz firmowy event lub stoisko na targach branżowych. Tworzymy niesamowite show w wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!

Wirtualna Rzeczywistość w Najlepszym Wydaniu!

 

wirtualna rzeczywistosc wirtualna rzeczywistosc 6     wirtualna rzeczywistosc 5     wirtualna rzeczywistosc 4     wirtualna rzeczywistosc 2     wirtualna rzeczywistosc 1

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Ponieważ im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza będzie impreza. Dzięki technologii VR, z pewnością zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego –  jeszcze bardziej niesamowitego. Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się także od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel. Z pewnością zgrana ekipa będzie motorem napędowym firmy! Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalnie przeprowadzoną usługę –  w tym transport, montaż, dedykowany personel i także pełne ubezpieczenie uczestników zabawy.

Do obsługi stref VR przeznaczyliśmy najwyższej klasy komputery, w związku z tym gwarantujemy maksymalne zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości i bezproblemowe przeprowadzenie każdej imprezy. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. Ten sam sprzęt służył do obsługi turnieju podczas Intel® Extreme Master!

Gwarantujemy niesamowitą zabawę i wspaniałe przeżycia na Twojej imprezie!

Wirtualna Rzeczywistość polecana na:

Eventy  Targi   Konferencje  Piknik Rodzinny

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt