Obsługa

Safety Day

Safety Day

W naszej bogatej ofercie można znaleźć organizację Safety Day, czyli Dzień Bezpieczeństwa. Safety Day cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala bowiem przyswoić niezwykle ważną wiedzę teoretyczną. Obejmuje zagadnienia z zakresu BHP i pierwszej pomocy. Organizujemy też ćwiczenia praktyczne.

SAFETY DAY – ciekawy pomysł na event firmowy

W trakcie zajęć wszyscy użytkownicy poznają podstawowe zagrożenia i metodami ich zapobiegania i usuwania. Safety Day możemy zorganizować w ramach eventu firmowego. Wcale nie musi być nudne. Współpracujemy tylko z kreatywnymi i doświadczonymi instruktorami. Uczestnicy mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w warunkach porównywalnych do realnych zagrożeń. Proponujemy nowoczesny sprzęt.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Uzgodnimy wszystkie szczegóły związane z organizacją Dnia Bezpieczeństwa. Poinformujemy Cię o stosowanych metodach i wykorzystywanym sprzęcie. Posiadamy autorskie scenariusze imprezy.

Dzień Bezpieczeństwa 

W trakcie imprezy przeprowadzamy wiele zróżnicowanych ćwiczeń. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć symulator jazdy prowadzony w alkogoglach . Podczas tego ćwiczenia każdy uczestnik doświadczy bezpośrednio zagrożenia. Zweryfikuje swoje umiejętności. Sprawdzi reakcje podczas niebezpieczeństwa.

W ramach imprezy organizujemy też poruszanie się w goglach imitujących zmęczenie lub przedawkowanie lekarstw. Możemy postawić specjalny tor przeszkód. Uczestnicy mogą też przećwiczyć reakcje przy bardzo słabym oświetleniu.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi i wykwalifikowanymi instruktorami. Czas i program zajęć ustalamy w oparciu o potrzeby klienta. Rozpoznajemy je podczas wspólnej konsultacji.

Proponujemy różnorodne usługi, które bazują na wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przyswojone informacje wykorzystywane są podczas symulacji.

Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy

Promuje bezpieczeństwo i higienę pracy. Kładzie też nacisk na bezpieczeństwo medyczne i przeciwpożarowe. Niezwykle istotnym elementem jest też reklama aktywnego stylu życia i zdrowe odżywianie.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla każdego z nas. Jest ono zdecydowanie kluczowym elementem polityki również naszej, która dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, partnerów biznesowych, oraz swoich klientów. Nasze myślenie i działanie wybiega także poza firmę, aby było ono przyjazne środowisku pracy w innych zakładach pracy..

Ważne jest nie tylko podkreślenie istoty stosowania zasad bezpieczeństwa, ale także aktywne zwalczanie przyczyn zachowań stwarzających potencjalne zagrożenie dla ludzi i środowiska.

Dzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy organizowany przez firmy to świetna okazja do zastanowienia się nad tym, co robimy dla bezpieczeństwa swojego, swoich rodzin, a także w środowisku pracy. Dbajmy o siebie, dbajmy o innych!

Safety Day to świetny pomysł na event firmowy i piknik rodzinny.

Atrakcje na Safety Day

Symulator jazdy oraz wirtualna rzeczywistość bardzo popularne urządzenia mające niezwykłą sympatię absolutnie wszystkich uczestników dnia bezpieczeństwa (safety day).

Polecane Atrakcje na Safety Day:

Symulator Rajdowy  Wirtualna Rzeczywistość  Symulator Jazdy GT 5D  Symulator Jazdy GT

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt