Symulator Lotu na konferencji w Warszawie

Symulator lotu przetestowany przez Panią kapitan lotnictwa cywilnego. Teraz śmiało możemy powiedzieć, że nasz symulator zdał egzamin

Uczestnikom konferencji którzy przybyli z całego świata, zagwarantowaliśmy bardzo pozytywne emocje. W kuluarach nie brakowało rozmów na temat pilotowania samolotu

Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu Symulator Lotu

Targi Motoryzacyjne w Pradze

Tysiące odwiedzających tragi motoryzacyjne w Pradze! My zagwarantowaliśmy na jednym ze stoisk sporo emocji, prawdziwą rywalizację i dobrą zabawę!

Symulator GT + VR Symulator F1GT + VR-1 Symulator F1GT Symulator F1GT Symulator F1GT Symulator F1GT

Rodzinny Piknik Motoryzacyjny

1 maja 2018 r. na Rynku Miejskim w Skwierzynie odbył się I Rodzinny Piknik Motoryzacyjny. W ramach wydarzenia można było skorzystać z bezpłatnych badań technicznych samochodów, uczestniczyć w pokazach aut, motocykli i trajek do driftu. Odbyły się też liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Celem Pikniku obok dostarczenia niecodziennych atrakcji  takich jak np. jazda na symulatorze rajdowym z goglami wirtualnej rzeczywistości, czy pokonanie swoich lęków przy skoku na bungee w wirtualnym świecie,  było podniesienie świadomości dotyczącej stanu technicznego pojazdów oraz dostarczenie wiedzy z zakresu ruchu drogowego.

Wirtualna Rzeczywistość Wirtualna Rzeczywistość Wirtualna Rzeczywistość Symulator jazdy Wirtualna Rzeczywistość

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge #7

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge – podczas 7 rund konkursowych dla uczestników wydarzenia udostępniliśmy symulator jazdy samochodem ciężarowym wraz z goglami wirtualnej rzeczywistości VR.

Uczestnicy konkursu jak i zaproszeni goście mieli okazję spróbować poprowadzić ciężarówkę w wirtualnym świecie! Tym razem gościliśmy w serwisie Volvo, w Świdniku.

Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy

Event na terenie zakładu pracy

Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy. Podczas eventu na terenie zakładu pracy, pracownicy mieli okazję poświęcić trochę czasu na zabawę w wirtualnym świecie, pościgać się na symulatorze rajdowym, czy poprowadzić wirtualną ciężarówkę. Prz okazji mieli zrobić to w bardzo bezpieczny sposób 🙂

Wirtualna Rzeczywistość Symulator Rajdowy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge #5 #6

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge – podczas 7 rund konkursowych dla uczestników wydarzenia udostępniliśmy symulator jazdy samochodem ciężarowym wraz z goglami wirtualnej rzeczywistości VR.

Uczestnicy konkursu jak i zaproszeni goście mieli okazję spróbować poprowadzić ciężarówkę w wirtualnym świecie! Tym razem gościliśmy w serwisach Volvo, w Warszawie i Skawinie.

Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge #3 #4

Volvo Trucks Driver 2018 Challenge – podczas 7 rund konkursowych dla uczestników wydarzenia udostępniliśmy symulator jazdy samochodem ciężarowym wraz z goglami VR.

Uczestnicy konkursu jak i goście mieli okazję spróbować poprowadzić ciężarówkę w wirtualnym świecie!

Symulator jazdy VR Symulator jazdy VR Symulator jazdy VR

Symulator ciężarówki do wynajęcia na event!

Konferencja Budownictwo Podziemne – Warszawa

Konferencja Budownictwo Podziemne w Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa. Wieczorem uczestnicy zmagali się z symulatorem WRC. Sprawiliśmy, że impreza była niezapomniana, a możliwość jazdy symulatorem wywołała niesamowite emocje nie tylko u kierowców.

Symulator Rajdowy VR Symulator Rajdowy VR Symulator Rajdowy VR Symulator Rajdowy VR Symulator Rajdowy VR Symulator Rajdowy VR

Impreza promująca nową linię produktów

Za nami kolejny udany event. Tym razem pomogliśmy w promocji nowej linii produktów marki NIVEA. Dla uczestników przygotowaliśmy dwa stanowiska wirtualnej rzeczywistości gdzie uczestnicy mieli okazję doznać ekstremalnych emocji. Po takiej zabawie z pomocą przychodziły produkty promowanej marki 🙂

VR Impreza Promocyjna   VR Impreza Promocyjna   VR Impreza Promocyjna   VR Impreza Promocyjna

Poznań Motor Show 2018

4 dni intensywnej pracy na Targach Branżowych – Poznań Motor Show 2018 za nami. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas!!!

Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy Symulator Jazdy